FatalZ - Beyond Borders | Private illegal Topluluk - Hack Forum - Nulled Forum - Crack Forum

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Bakan Dönmez: Kömür ocağındaki göçükle ilgili inceleme başlatıldı

FatalZ

Forumun Veliahtı
Forumun Veliahtı
Status
Messages
0
Joined
Sep 22, 2019
Reaction score
22
Points
800
Trade Score: 0 / 0 / 0
61bf167e86b24a1a14fd5e06.jpg

Isparta'ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Vali Ömer Seymenoğlu'nu ziyaret eden Bakan Dönmez, ardından Ticaret ve Sanayi Odası'nda Enerji Koordinasyon Toplantısına katıldı.

İzmir’de maden ocağında göçük! Yaralılar var

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Bakan Dönmez, İzmir'in Kınık ilçesindeki kömür ocağında dün saat 21.00 sıralarında göçük meydana geldiğini belirterek, "Yaralı işçilerimiz süratle hastanelere kaldırılarak tedavi edildi. Büyük kısmı ayaktan tedavi edildi. En ağır yaralı işçimiz bir kol kırıklığı yaşamış durumdadır. Şu anda Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü teknik ekipleri olay yerine intikal ederek olayın nedeniyle ilgili inceleme ve denetimleri başlattı. Ben bir kez daha işçilerimize, ailelerine, halkımıza geçmiş olsun dileklerimi yinelemek istiyorum. İnşallah bundan sonra bu ve benzeri olayları bir daha yaşamayız" dedi.

Isparta'da enerji ve tabii kaynaklar alanındaki faaliyet, proje ve programlar ile ilgili geniş çaplı değerlendirmeler yaptıklarını belirten Bakan Dönmez, "Özellikle bugün bu salonda hem iş dünyasından hem yerel yönetimlerden hem de toplumun her kesimini temsilen çiftçimizden, esnafımızdan, muhtarlarımızdan temsilci arkadaşlarımızdan Isparta ilindeki projelerimizi enine boyuna değerlendirdik. İstek, görüş, öneri ve eleştirilerini aldık. Yerinde, yerinden çözüm mantığına uygun olarak da ilgili kurumlarımızın yetkililerine hemen talimatı verdik" diye konuştu.

thumbnail.jpg


Isparta'nın son derece önemli kentlerden biri olduğunu belirten Bakan Dönmez, "Tarım, özellikle son yıllarda sanayide ve turizmde önemli gelişmeleri kateden bir kentimiz. Gülün başkenti. Enerji alanında eksikliklerimizin büyük bir kısmını tamamladık. Ama özellikle kırsal alanda tarımsal faaliyetleri desteklemek adına çiftçilerimizden sulamadaki enerji ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elektrik şebekesinin ovalara, tarlalara getirilmesi ile ilgili bir talep vardı. Onu da süratle elektrik dağıtım şirketine inşallah projelendirmesini yapacak ve çiftçilerimiz daha ucuz enerji kaynağı kullanarak tarımsal faaliyetlerini, sulamalarını yapabilir hale gelecekler" dedi.

'ISPARTA'DA DOĞAL GAZI YAYGINLAŞTIRACAĞIZ'

Isparta'nın da doğal gaz kullanan kentlerden biri olduğunu hatırlatan Bakan Dönmez, "Halihazırda Atabey, Gönen, Keçiborlu, Yalvaç Kulenönü, Sav ve Isparta merkezde doğal gaz kullanımı var. Doğal olarak diğer ilçe ve beldelerimizden de doğal gaz getirilmesi yönünde talepler geldi. İnşallah ilk etapta Eğirdir ilçemize 2023 yılı gibi planlıyoruz. Şarkikaraağaç'a 2024, diğer belde ve ilçelerimize de takip eden yıllarda doğal gazı getirmek suretiyle Isparta'da doğal gazı yaygınlaştırmış olacağız" ifadelerini kullandı.

Bakan Dönmez daha sonra AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Ticaret ve Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen 'Teşkilat Akademisi' programına katıldı.

Devamını oku ...
 
SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

  • Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Users who are viewing this thread