FatalZ | Hack Forum - illegal Topluluk - Security Platform

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Batman Üniversitesinde Bilişim Festivali Başlıyor

KarizmA_

Member
Member
Durum
Mesajlar
65
Katılım
26 Nis 2021
Tepki Puanı
3
Puanlar
800
Konum
Trabzon
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
Türkiye'nin en büyük bilişim festivali, 'Dijital Dönüşüm ve Siber Güvenlik' ana temasıyla Batman Üniversitesinde başlıyor. Uluslararası alanda gerçekleştirilen bilişim festivaline ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını dile getiren Batman Üniversitesi Rektörü İdris Demir, "Batman Üniversitesi olarak gelişim, ilerleme ve akademik katkı sağlamanın yanı sıra üniversitemizin ve ilimizin adını uluslararası alanda duyurmayı hedefliyoruz" dedi.

3345875_810x458.jpg


Dijital Dönüşüm ve Siber Güvenlik ana temasıyla Türkiye'nin en büyük bilişim festivali, Batman Üniversitesi ev sahipliğinde başlıyor.

17-19 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak olan festivalle uluslararasılaşmak adına hızlı adımlarla ilerleyen Batman Üniversitesi, alanında uzman katılımcıları bir araya getirerek en iyiyi hedefliyor.

Uluslararası Bilişim Kongresi 2022 (IIC2022)’de yerli ve yabancı bilim insanlarını bir araya getiren üniversite; bilişim çalıştayı, konferanslar, paneller, workshoplar, akademik bildiri kabulleriyle festival hazırlıklarını tamamladı.

"ÜNİVERSİTEMİZİN VE İLİMİZİN ADINI ULUSLARARASI ALANDA DUYURMAYI HEDEFLİYORUZ"

Uluslararası Bilişim Kongresi hakkında açıklamalarda bulunan Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, kongre kapsamında "Yılın En İyi Bilişim Girişim Ödülü’nün de sahibini bulacağını söyledi.

Pandemiden kaynaklı olarak toplumda ortaya çıkan sosyal mesafe gereksinimiyle birlikte hayatımızın birçok alanında dijital teknolojileri kullanmak zorunda kaldığımızı anlatan Rektör Demir, "Hibrit bir şekilde düzenlenecek olan kongrede alanında uzman çok önemli isimleri üniversitemizde misafir edeceğiz. Bu aynı zamanda ilimizin tanıtımına da önemli katkılar sağlayacak. Uluslararası alanda gerçekleştirilen bilişim festivaline ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Batman Üniversitesi olarak gelişim, ilerleme ve akademik katkı sağlamanın yanı sıra üniversitemizin ve ilimizin adını uluslararası alanda duyurmayı hedefliyoruz. Bu nedenle kongre kapsamında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
 
SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

  • Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Konuyu Kimler Görüntülüyor?