FatalZ - Beyond Borders | Private illegal Topluluk - Hack Forum - Nulled Forum - Crack Forum

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Cümleten Selamun Aleyküm

EfeBaba1426

New Member
New Member
Status
Reaction score
0
Trade Score: 0 / 0 / 0
Arkadaşlar öncelikle üzerine alınan herkese selamun aleyküm...

Yıllarca bilgisayar üzerine eğitimler alıp insanlara faydalı şeyler yapmak için uğraş veridm. Ekmeğimi bu şekilde helal yoldan kazanmak için elimden geleni yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Allaha şükürler olsun boğazımızdan ne haram bir lokma geçti inşaallahda geçmesi nasip olmayacak...

Elazığ'dan katılıyorum aranıza malumunuz 24 Ocakta bir deprem meydana geldi ve çalıştığım kurumdan dolayı günlerce bilgisayar başına geçemedim. Bir geldim ki küçük bir sürptiz deprem öncesinde yarım kalan websitem hacklenmiş, birde kim göryim bu web sitesindeki üyelerden GondoMan ve Emre

Sadece bir şey merak ediyorum, neden böyle bir şey yaptınız? Kime ne zarar verdi bu web sitesi???

Helalinden ekmeğini kazanan kişilere zarar vererek elinize ne geçti_? Helalinden çoluk çocuğumuza ekmek götürmek bu kadar mı zorunuza gitti_?

Söylediğim gibi sadece merak...
--- Mesajlar Birleştirildi ---
Bu arada websitesini merak eder misiniz bilmiyorum lakin iksyalitim.com merak edenler için...

SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

• Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Users who are viewing this thread