FatalZ | Hack Forum - illegal Topluluk - Security Platform

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Deepest Gorneo (Dikkatli Olunması Gerekenler)

Deepest Gorneo

Member
Member
Durum
Puanlar
1,800
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
Merhaba Ben " Deepest Gorneo " Lütfen Taze Konulara Yorum Yapılsın Eski Konulara Yapılmasın
-------------------Teşekkür Ederim------------------
Herkeze İyi Çalışmalar Ve Form'lar​

Son düzenleme:

Herorahim

Cracker/Developer
Member
Durum
Puanlar
4,800
Öncelikle Merhaba , Konuya Göz Attımda biraz boş olmuş ..

Forum Günden - Güne Büyüyor ve Bunlar Eski Konular Sayeside Öreğin Ben Bi Ara Foruma Girmiyordum ama 2 3 gün aralıla 5 dakika giriyordum , bu süreçte 40 50 bildirimim oluyordu ... Yani Yeni Gelen Üyeler Boş Konu Açıyor ve İlgi Çekmiyor ancak ilgi çeken ( premium paylaşım - ban bot - instagram izlenme ) vbs. gibi konular ilgi çektigi için yorum yazılıyor

Eksi Konular Yorum Yazmadan Görüntülenemiyor , Tabikide İnsanlar Bunun İçin Yorum Yazacaklar ...

Sizin Dediğiniz Şekilde Olsaydı , Forumun Hiti Düşerdi Yani İnsanlar Yeni Konulara Bakmaz Bile ( Örneğin : ben ) , Yorum Olmadıkçada Forumun Hiti Düşer ...

Deepest Gorneo

Member
Member
Durum
Puanlar
1,800
Öncelikle Merhaba , Konuya Göz Attımda biraz boş olmuş ..

Forum Günden - Güne Büyüyor ve Bunlar Eski Konular Sayeside Öreğin Ben Bi Ara Foruma Girmiyordum ama 2 3 gün aralıla 5 dakika giriyordum , bu süreçte 40 50 bildirimim oluyordu ... Yani Yeni Gelen Üyeler Boş Konu Açıyor ve İlgi Çekmiyor ancak ilgi çeken ( premium paylaşım - ban bot - instagram izlenme ) vbs. gibi konular ilgi çektigi için yorum yazılıyor

Eksi Konular Yorum Yazmadan Görüntülenemiyor , Tabikide İnsanlar Bunun İçin Yorum Yazacaklar ...

Sizin Dediğiniz Şekilde Olsaydı , Forumun Hiti Düşerdi Yani İnsanlar Yeni Konulara Bakmaz Bile ( Örneğin : ben ) , Yorum Olmadıkçada Forumun Hiti Düşer ...
Fakat forumun hiti düşse bile belkide personel kaybetcegimizi bile bilsek bunun önüne geçilmeli

Herorahim

Cracker/Developer
Member
Durum
Puanlar
4,800
Fakat forumun hiti düşse bile belkide personel kaybetcegimizi bile bilsek bunun önüne geçilmeli
Saçmalık :) Forumun Eski Konuları En Sağlam Konular , Şimdi Yeni Üyeler Eski Konuları Göremeyecekmi ? Uzatmaya Değmez Bir Konu :D

SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

• Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Konuyu Kimler Görüntülüyor?