FatalZ - Beyond Borders | Private illegal Topluluk - Hack Forum - Nulled Forum - Crack Forum

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Eski bakan Onur Kumbaracıbaşı yaşamını yitirdi

KarizmA_

Member
Member
Status
Reaction score
3
Trade Score: 0 / 0 / 0
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ve Devlet Bakanlığı yapan Onur Kumbaracıbaşı 83 yaşında yaşamını yitirdi.

3345612_810x458.jpg

CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel Twitter'dan yaptığı açıklamada, "18., 19. ve 20. dönem milletvekilimiz, Bayındırlık ve İskân Bakanlığı ile Devlet Bakanlığı görevlerini yürütmüş değerli büyüğümüz Onur Kumbaracıbaşı'nı kaybetmiş olmanım derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve partimize baş sağlığı diliyorum" dedi.

ONUR KUMBARACIBAŞI KİMDİR?
Viyana Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi'ni bitiren Onur Kumbaracıbaşı, aynı üniversitede doktora derecesi aldı.

DPT Uzmanlığı, AİTİA Başkanlığı, Serbest Danışmanlık, 18. ve 20. Dönem Kocaeli, 19. Dönem Hatay Milletvekilliği ile Bayındırlık ve İskân Bakanlığı ve Devlet Bakanlığı yaptı.

Maltepe Üniversitesi öğretim üyesi olarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Kurulu üyeliği ve Fakülte Kurulu üyeliği görevlerini yürüttü.

Ayrıca 2014 yerel seçimlerinde CHP Beşiktaş Belediye Meclis üyesi seçildi. Evli ve iki çocuk babasıydı.

SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

• Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Users who are viewing this thread