1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Hack Aleminde Şişirilen Kişiler

'Tartışma - Discussions' forumunda RedUser tarafından 11 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. RedUser

RedUser Registered Registered

Alınan Beğeniler:
    36
    Sanırım başlıktaki gibi kişilere denk geldiniz. Adamlar kcfinder ile jpg upload edip hacked yazıyorlar ve ünlü oluyorlar. Biz o kadar exploit bulalım sql ve xss ten aşağı açığı kabul etmeyelim ve bize “lamer” desinler. Sizce bu adaletli mi ? Tartışalım lütfen.

Meyve veren ağaç elbet ki taşlanır ancak meyve vermeyen ağacı da övmezsin be birader. Hayır derdim şan şöhret değil. Kimsenin hakkını alamaması derdim.

Shidolin, R3dSystem, Evils ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Evils

Evils root@evils:~$ Elite Member

Alınan Beğeniler:
    153
    Web Sitesi:
    dövüşmen guzum

3. RedUser

Alınan Beğeniler:
    36
    Hacım dövüşünü de sikim ya bunlar şerefli de savaşmıyorlar ki. Anonim nicklerinin ardında saklanıyorlar. Hayır jpg upload ediyorlar ve hacked yazıyorlar ve ünlü oluyorlar. Bu hepimizi etkiliyor.

4. Evils

Alınan Beğeniler:
    153
    Web Sitesi:
    işte buna üzülürüm

5. Slowycan

Slowycan Elite Member Elite Member

Alınan Beğeniler:
    45
    Dostum bundan üç beş sene önce daha hack haber siteleri yeni yeni kurulmaya başlarken tüm yeni yetme hemçkırları haber yaparlardı poh pohlarlardı biz 2 3 tane türk sitesi heklediğimizde vatan haini ilan edilirdik googlede aratarak bulabilirsin belki hala mevcuttur yani kimsenin seni büyütmesine vs gerek yok bak yoluna kendi taşağını kasarsın hek haber sitelerine gelince 'since 2009' vs şeyler yazıyo 2009'da kurulmuş bi tane hek haber sitesi söylesin arşivlere bakalım o domain bırak 2009 'u 2014'de aktifse 3 yıllık domain parasını ben ödeyecem.

Evils bunu beğendi.
  6. Evils

Alınan Beğeniler:
    153
    Web Sitesi:
    {19}

7. MrX

MrX Legendary Legendary

Alınan Beğeniler:
    131
    dövüşmen guzuum şaka maka bi yana da artık sanal eskisi gibi güzel halde değil. Neden eski kişiler şimdi tek takılıyor? Zevki kalmadı. Tatsız bir duruma geldi, çok script kiddie var çocuklarla mı uğraşacaksın, hack mi yapacaksın, para mı kazanacaksın :D Yani keyfin istediğinde hackini yap canın sıkıldığında gez dolaş. eğlenceyi sanal dünya ile sınırlandırmamak gerekiyor Bu Bir film repliği bile olsa çok doğru bir söz olduğunu fark ettikten sonra hayat güzelleşiyor salla bak keyfine isteyen isteyene prim verip şişirsin birbirlerini sikimde değil herkese bir bakışta ne olduğunu anlayabiliyorum şişirilmesi fark etmiyor benim için XD

Evils bunu beğendi.
  8. Shidolin

Shidolin Elite Member Elite Member

Alınan Beğeniler:
    130
    jpg de upload etmesssin yaneee

Evils bunu beğendi.
  9. Evils

Alınan Beğeniler:
    153
    Web Sitesi:
    guzum haklı {10}

10. RedUser

Alınan Beğeniler:
    36
    Öyle de moruk benim zaten işim sanal .d ben günümün neredeyse yarısını işimde geçiriyorum. Exploit çıkarmak zor bir iş hele karşı sistemi tamamen bilmediğin vakalar oluyor onlar çok daha fena. Bu kadar uğraşa rağmen patronlar (bir sikimden çaktıkları yok) bir tebrik hiç olmazsa 100-200 dolarlık bir ikramiye bile çıkarmıyorlar (USA standartlarında baya az bir miktar bu). Onu geçtim sanaldaki bir bebe gelip “lamer” diyebiliyor. Artı benim adımı kullanarak dodis atıp zone alıyor bazı ibneler.

Yani benim yakındığım şan ve şöhret değil hakkedenin hakkını alamaması.

R3dSystem ve Evils bunu beğendi.