1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Herkese Merhabalar Android Emulatörü Hakkında Bir Problemim Var.

'Yardım Odası - Help Room' forumunda maitreisse tarafından 24 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. maitreisse

maitreisse New Member New Member

Alınan Beğeniler:
    8
    Herkese Merhabalar Android Emulatörü Hakkında Bir Problemim Var.
    IPX41-D3
    İNTEL CORE 2 DUO E7500 2X
    GEFORCE 405 1gb Nvidia Ekran Kartı
    6GB RAM
    İşletim Sistemim Bu Ben Ne yaptıysam hangi emulatoru kurduysam hep kasma yaşadım usb ye veya dvd ye boot olarak entegre edip kullanacağım bir emulatör varmı acaba tek isteğim mobile legend bang bang oynamak 6 gb ramım var oynayamıyorum sistemim geçerli aslında en düşük ayarlarda bile oynamıyor eğer boot olarak entegre edeceğim bir emulatör varsa kaldırırmı ve hatta ben wirelles kullanıyorum masaüstü pc de bootladığım emulatörden nasıl internet alırım yardımcı olurmusunuz varmı böyle birşey?

teşekkürler.

2. perBy*

perBy* Member Member

Alınan Beğeniler:
    44
    Emulatorlerin hepsi öyle PUBG çeken bir kanal var onun da pubg mobile videolarını izlersen ara sıra drop yediğini görebilirsin.
    Çok iyi bir sistemin olmaktan başka çaren yok :(

maitreisse bunu beğendi.
  3. NUKE

NUKE НУКЕ Legendary

Alınan Beğeniler:
    182
    Web Sitesi:
    reis emülatör (bluestaks,tencent vs) bu emulatörler minimum 1.5 gb ram kendileri istiyor win10sa ortalama 3.5gb gibi ram kullanıcaktır yani ram tarafinda rahatsin işlemci tarafinda ise 1GHZ bir işlemci istiyor yani ortalama 3.5 GHZ Bİ İŞLEMECİYE İHTİYAÇ DUYUYORSUN fakat senin işlemci 2.90 yani burdan kaybediyorsun artı ekran kartın da 2 gb olmali ama senin ekran kartida 1 gb hine yetersiz kalıyor sistemini upgrade etmen gerekiyor android işletim sistemi usb boot edilebilirmi bi fikrim yok ama teorik olara linux tabanli bir işletim sistemi ve olabilir

maitreisse bunu beğendi.
  4. Shidolin

Shidolin Elite Member Elite Member

Alınan Beğeniler:
    280
    hiçbir emulatoru kullanma hepsi yrrk gibi direk 2.işletim ssitemi olarak android açan bir firma vardı pc girerken örnek olarak androidemi girmek istersin windows 10 amı diye soruyordu araştırırsan bulabilirsin onunla kasma sorunu yaşamassın.

5. maitreisse

maitreisse New Member New Member

Alınan Beğeniler:
    8
    ya onu bulabilirsek çok iyi olur

6. gmhack53

gmhack53 New Member New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Online kullan direk