FatalZ | Hack Forum - illegal Topluluk - Security Platform

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Internet Cafe Simulator Full İndir

mrd1010

New Member
New Member
Durum
Puanlar
300
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
Çıkış Tarihi 25 Eki 2019 olmakla beraber "Codex" ekibinin kırmış olduğu oyunu paylaşmak istedim.
Steam Mağaza Sayfası

mygif2.gif

Dünyanın en iyi internet kafesini kur!
İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe iş simülasyon oyunu. Oyunda kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bedeli çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermeleri için insanlardan puan satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak internet kafenize gelen insanların sayısını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat et ve iflas etme!​

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

MİNİMUM:

• İşletim Sistemi: Windows 7
    İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
    Bellek: 2 GB RAM
    Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
    Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan​

ÖNERİLEN:

• İşletim Sistemi: Windows 10
    İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better