FatalZ | Hack Forum - illegal Topluluk - Security Platform

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Kablo hırsızları mahalleliyi internete hasret bıraktı

FatalZ

Forumun Veliahtı
Forumun Veliahtı
Durum
Katılım
22 Eyl 2019
Mesajlar
0
Tepki Puanı
14
Puanlar
800
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
620cb6b286b24a16f8fb08e6.jpg

Yüreğir ilçesi Güzel Cumhuriyet Mahallesi'nde, iddiaya göre, internet hattı kabloları yaklaşık 2 ay önce kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı. Ev ve iş yerlerindeki internet bağlantıları kopan mahalleli, durumu polis ve internet şirketi yetkililerine bildirdi. Bölgeyegelen polis, kabloları çalan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. İnternet şirketinin yetkilileri ise mahalleliye en kısa sürede problemin çözüleceğini ve yeni kablo hattı döşeneceğini belirtti. Fakat aradan 2 ay geçmesine rağmen problem çözülmedi. İnternet olmadan günlük hayatlarındaki birçok işin aksadığını kaydeden mahalleli, sorunun çözülmesini bekliyor.

İnternetten2 aydır faydalanamadıklarını ve durumun hayatlarını zorlaştırdığını anlatan Güzel Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İzzet Altanay, muhtarlık işlerinin de aksadığını söyledi. Mahalleliye ikamet belgesi çıkarmak için bile komşu mahallere gitmek zorunda kaldığını vurgulayan Altanay, “Gençlerimiz ve bine yakın öğrencimizin dersleri aksadı. Her gün 20-30 kişi kapıma gelip 'Muhtarım neden internet gelmiyor' diye soruyor. Yetkililerle görüşüyoruz ama hiçbir netice alamadık. Gece gelip kabloları çalmışlar. O günden bu yana internet yok"diye konuştu.

620cb68e86b24a16f8fb08e2.jpg


'MAHÇUP OLUYORUZ'

Ailesinin eve internet bağlattıktan 2 gün sonra kabloların çalındığını belirten lise öğrencisi Mehmet Giyen (16), derslerinin yarım kaldığını kaydetti. 2022'de internetsiz yaşamanın çok zor olduğunu söyleyen Giyen, "Yaşıtlarım online oyun oynuyor. Sosyal medyada geziyor. Onlardan geri kalıyorum. Bu dönemde internetsiz kalmak çok zor. İnsanlara mahcup oluyoruz"dedi. Üniversiteye hazırlandığını fakat internetsizlikten ders çalışma programının aksadığını vurgulayan Barış Demir (19) ise "Mahallemizi iyice bir köy haline getirdiler. Bir gece içerisinde internetimiz tamamen gitti. Başka mahalledeki internet kafelere giderek işlerimi halletmeye çalışıyorum"diye konuştu.

620cb69986b24a16f8fb08e4.jpg


Devamını oku ...
 
SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

  • Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Konuyu Kimler Görüntülüyor?

bodrum escort