FatalZ | Hack Forum - illegal Topluluk - Security Platform

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Komşusunun kızına ve köpeğine saldırdı!

FatalZ

Forumun Veliahtı
Forumun Veliahtı
Durum
Puanlar
800
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
620cdbe786b2471b20a552e8.jpg

Alınan bilgiye göre, Akçay Mahallesi'nde yaşanan olayda annesi ile birlikte bölgedeki köpek ve kedileri düzenli olarak besleyen Tuğba Gökyiğit, komşusu B.D.'nin saldırısına uğradı. B.D., Tuğba Gökyiğit'in beslediği sokak köpeğinin çocuğuna saldırdığını iddia ederek eline aldığı bir ağacın dal parçası ile köpeğe ve Gökyiğit’e vurdu.

Olay sonrası Tuğba Gökyiğit hastaneden darp raporu alarak jandarmaya şikayette bulundu.

Gözaltına alınan B.D. karakola götürülürken, Gökyiğit olayla ilgili yaptığı açıklamada can güvenliğinin olmadığını ve uzaklaştırma istediklerini söyledi. Gökyiğit, bir hayvansever olarak sokak hayvanlarını beslediğini belirterek, “Dün akşam saatlerinde de besleme yaptığım sırada komşumuz B.D. ağaç dalıyla köpeğime ve bana saldırdı. Olayda hiçbir şekilde saldırgan bir köpek ve çocuk yok. Ben bunların hepsini kayıt altına aldım. Benim ve hayvanlarımın can güvenliği yok, uzaklaştırma istiyorum” şeklinde konuştu.

620cdc0e86b2471b20a552f0.jpg

Gözaltına alınan B.D.'nin eşi Özlem D. ise köpeğin akşam oğluna saldırdığını iddia ederek "Eşim eline ağaç dalı alarak koşarak geldi. Bizi kurtarmak için geldi tabi ki çocuğumu ve beni koruyacaktı. Bizi savunmak için geldi, yaptığında kötü bir davranış yok" dedi.

Devamını oku ...

SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

• Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Konuyu Kimler Görüntülüyor?