1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım Konuyu nerede açacağımı bilemedim özürdilerim.

'Yardım Odası - Help Room' forumunda maitreisse tarafından 10 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. maitreisse

maitreisse Registered Registered

Alınan Beğeniler:
    8
    Herkese merhabalar abiler ve arkadaşlar konuya direkt şöyle girmek istiyorum saatli bomba virüsünü bilirsiniz siz istediğiniz zaman o makine çökecek daha önce böyle birşey duymuştum bir bilgisayarcı yapıyordu birdaha gelsin bana format attırsın diye kul hakkına giren adi bir adamdı herkesi dolandırdı herneyse Allahından bulur

Şimdi bu program bana lazım ama kimseye format attığımdan vs değil kendi makinemin yarın çökmesi lazım bende evdeki fırıldak yiğenlerime isbatlı bir şekilde bilgisayar çöktü öldü gitti demem lazım tabi ölmeyecek gerekirse tekrardan format atarım ben.

Sorun şu ki benim yiğenler pc de oyun oynarken o an kullanırken çökmesi, yani ben hiçbirşeye dokunmadan onlar oyun oynarken bilgisayar çökecek.

Böyle bir şey varmı sizce ?

2. jusaten

jusaten Registered Registered

Alınan Beğeniler:
    0
    PC deki oyunu sil bu kadar basit internet fişini çek gerekiyorsa

3. MrX

MrX Legendary Legendary

Alınan Beğeniler:
    134
    cmd den shutdown u ayarla. hani shutdown yazıp kısayoldan olusturup bir miktar saniye koyunca o anda kapanıyr ya makine onu kısayol olarak yap. sonra bir de bilgisayarı çökertecek kodlar var .bat şeklinde yap. ikisini mfilebinder ile birleştir daha sonra kısayol süre bittiğinde açılacaktır eğer düşündüğüm gibi olursa kısayolla onu birleştirdiğin için o birleştirdiğin programda açılır diye düşünüyorum. eğer böyle olmazsa çocuğun oynadığı oyunla,kısayolu ve bat ı birleştirirsin.
    --- Mesajlar Birleştirildi ---
    Kolay gelsin bro iyi forumlar diliyorum.