1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Satanizm Nedir?

'Dünya Üzerindeki Dinler - Religions On The World' forumunda MrX tarafından 19 Ağustos 2020 tarihinde açılan konu

 1. MrX

  MrX ~ʀ00ᴛ@ᴍʀx: ꜰ*ᴄᴋ ᴅʀᴇᴀᴍꜱ.. Legendary

  Katılım:
  22 Eylül 2019
  Mesaj:
  916
  Alınan Beğeniler:
  353
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Ağın İçindeki Ağ!
  [​IMG]
  Dua nasıl okunur?
  "İn Nomine Magni Dei Nostri Satanus"

  Diye başlarsın;

  "Ave.! Satanus AMEN.."

  Diye bitirirsin..

  • 13.Tapınak
  > 13.Tapınak Spiritual Satanizm'i anlatan bir topluluktur. Türkiyede ki gibi kedi kesen uyuşturucu içen veya birbirlerini kesen bir öğreti değildir satanizm. Bunları yapanlar İblis tapar gruplardır satanizm ile hiçbir alakası yoktur. Biz doğaya ve hayvanlara saygılıyız..

  • Spiritual Satanizm
  > Spiritual satanizm şuana kadar duyduğunuz satanizm propogandalarının aksine bir öğretidir. Kedi kesmek tecavüz etmek önüne gelenle ilişkiye girmek bebekleri öldürmek doğaya zarar vermek siyah giyinmek tamamen yalandır. Gerçek satanizmde bunlar yoktur.Spiritual satanizm en eskiye dayanan satanizm mezhebidir.. Biz sandığınızın aksine kötü insanlar değiliz. Biz Mitolojilerde yer alan Lucifer'e tapıyoruz bu bizi kötü yapmaz.. Türkiye'de böyle algılar vardır. Basın kaynaklarından,televizyonlardan görebilirsiniz...

  • Satanizm Nedir?
  > Satanizm Şeytan'a tapmak ve onu yüceltmektir. En başta satanizm'in tanımı kişiye göre değişebilir. Satanizm'de peygamber yoktur, kurucusu yoktur. Kimse satanizm'in nasıl kurulduğunu bilmez.. Satanizm şu an da bilinen tarihten bile eski bir öğretidir. Aslında satanizm her zaman vardı. Fakat Anton Lavey'den sonra bu bir öğreti haline geldi.. Satanizm'in tanımı kişiye göre değişir demiştim. Bu satanizm'i kişisel bir öğreti yapar. Bu yüzden satanizm'de bir çok inanç dğeişikliği vardır. Örnek vermek gerekirse. Kimisi Şeytanı allah katından kovulmuş bir varlık olarak inanır, kimisi ise asıl yoktan var eden tanrıdır, kimine göre kötülüğün sembolüdür, kimine göre asıl tanrı Şeytandır fakat her yeri o yaratmamıştır.. Bunun yüzünden birçok mezhep çıkabilir ortaya.. kısacası satanizm Şeytan'a tapmaktır.. semavi dinlerde nasıl tanrı ve kitap varsa satanizm'de de vardır. fakat tek fark şudur ki satanizm de ki kitaplar çağlara göre değişir.Her çağ da yeni bir kitap kahin tarafından yazılır.. Çünkü her eski çağın kitabında ki kurallar yeni çağa uymaz.. kısacası satanizm'i böyle tanımayabiliriz..

  KİTAPLAR
  • İSA KİTABI =>
   Gizli İçerik:
   İçeriği görmek için, Konuya yorum yapınız.
  • GERÇEKLER KİTABI =>
   Gizli İçerik:
   İçeriği görmek için, Konuya yorum yapınız.
  • AYETLER KİTABI =>
   Gizli İçerik:
   İçeriği görmek için, Konuya yorum yapınız.
  -Beni Anlamak, İnsanın kendini anlamasıdır.
   
  hemçkır ve Satan00011000 bunu beğendi.
 2. hemçkır

  hemçkır New Member New Member

  Katılım:
  8 Aralık 2019
  Mesaj:
  36
  Alınan Beğeniler:
  4
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Angara
  eline saglık
   
 3. cihat2561

  cihat2561 Member Member

  Katılım:
  23 Ocak 2021
  Mesaj:
  56
  Alınan Beğeniler:
  1
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  trabzon
  Şu konular yok mu?