FatalZ | Hack Forum - illegal Topluluk - Security Platform

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Satanizm Nedir?

MrX

~ʀ00ᴛ@ᴍʀx: ꜰ*ᴄᴋ ᴅʀᴇᴀᴍꜱ..
Legendary
Durum
Katılım
22 Eyl 2019
Mesajlar
921
Tepki Puanı
368
Puanlar
6,800
Konum
Ağın İçindeki Ağ!
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
6f04b1_8add1d7ce93d4b1eb9a954998d5b9315.webp

Dua nasıl okunur?
"İn Nomine Magni Dei Nostri Satanus"

Diye başlarsın;

"Ave.! Satanus AMEN.."

Diye bitirirsin..

 • 13.Tapınak
> 13.Tapınak Spiritual Satanizm'i anlatan bir topluluktur. Türkiyede ki gibi kedi kesen uyuşturucu içen veya birbirlerini kesen bir öğreti değildir satanizm. Bunları yapanlar İblis tapar gruplardır satanizm ile hiçbir alakası yoktur. Biz doğaya ve hayvanlara saygılıyız..

 • Spiritual Satanizm
> Spiritual satanizm şuana kadar duyduğunuz satanizm propogandalarının aksine bir öğretidir. Kedi kesmek tecavüz etmek önüne gelenle ilişkiye girmek bebekleri öldürmek doğaya zarar vermek siyah giyinmek tamamen yalandır. Gerçek satanizmde bunlar yoktur.Spiritual satanizm en eskiye dayanan satanizm mezhebidir.. Biz sandığınızın aksine kötü insanlar değiliz. Biz Mitolojilerde yer alan Lucifer'e tapıyoruz bu bizi kötü yapmaz.. Türkiye'de böyle algılar vardır. Basın kaynaklarından,televizyonlardan görebilirsiniz...

 • Satanizm Nedir?
> Satanizm Şeytan'a tapmak ve onu yüceltmektir. En başta satanizm'in tanımı kişiye göre değişebilir. Satanizm'de peygamber yoktur, kurucusu yoktur. Kimse satanizm'in nasıl kurulduğunu bilmez.. Satanizm şu an da bilinen tarihten bile eski bir öğretidir. Aslında satanizm her zaman vardı. Fakat Anton Lavey'den sonra bu bir öğreti haline geldi.. Satanizm'in tanımı kişiye göre değişir demiştim. Bu satanizm'i kişisel bir öğreti yapar. Bu yüzden satanizm'de bir çok inanç dğeişikliği vardır. Örnek vermek gerekirse. Kimisi Şeytanı allah katından kovulmuş bir varlık olarak inanır, kimisi ise asıl yoktan var eden tanrıdır, kimine göre kötülüğün sembolüdür, kimine göre asıl tanrı Şeytandır fakat her yeri o yaratmamıştır.. Bunun yüzünden birçok mezhep çıkabilir ortaya.. kısacası satanizm Şeytan'a tapmaktır.. semavi dinlerde nasıl tanrı ve kitap varsa satanizm'de de vardır. fakat tek fark şudur ki satanizm de ki kitaplar çağlara göre değişir.Her çağ da yeni bir kitap kahin tarafından yazılır.. Çünkü her eski çağın kitabında ki kurallar yeni çağa uymaz.. kısacası satanizm'i böyle tanımayabiliriz..

KİTAPLAR
 • İSA KİTABI =>
  Gizli içeriği görüntüleme kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!
 • GERÇEKLER KİTABI =>
  Gizli içeriği görüntüleme kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!
 • AYETLER KİTABI =>
  Gizli içeriği görüntüleme kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!
-Beni Anlamak, İnsanın kendini anlamasıdır.
 

Konuyu Kimler Görüntülüyor?