FatalZ - Beyond Borders | Private illegal Topluluk - Hack Forum - Nulled Forum - Crack Forum

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

ismailcelikalsancak

New Member
New Member
Status
Messages
1
Joined
May 15, 2020
Reaction score
0
Points
300
Location
izmir
Trade Score: 0 / 0 / 0
Selamun Aleyküm arkadaşlar, bir metafizik araştırmacı olarak bu makaleyi yazma ihtiyacı duydum. Bu araştırmalara yıllarımı verdim bunun sonucundada bu bildiklerimi size sunmak istedim. Söyleyeceklerim uçuk kaçık gelebilir ama sizde benim gibi araştırdığınızda gerçeklerle yüzleşeceksiniz.

Sayik Nedir ?
Sayik sevk eden anlamına gelmektedir, bu işi yapan bayanlara ise sayike denir. Bu bir ilimdir. Sayiklik ilmi tabiri caiz ise bir tür şeytan çıkarma ilmidir. İnsanlar günahlara girdiğinde bedenine bir şeytan musallat olur. Örneğin faizden bir şeytan zinadan bir şeytan bu şekilde sayikler ise sizi tevbeye sevk eder. Sayikler şifacı ya da bioenerjici değildir. Bu ilmi suiistimal eden dünya malı için yapanlarda var Allah rızası için yapanlarda var herkesin imtihanı farklı. O nedenle her sayik ünvanını taşıyan iyidir demek doğru olmaz.

Sayiklerin yaptıkları işlemler
Bazı rahatsızlıklar vardır ilaç kullanarak geçmez genelde beyinden kaynaklı olan anksiyete, şizofreni, bipolar bozukluk ve benzeri hastalıklar şeytanların neden olduğu hastalıklar arasında gelmektedir. Bunun haricindede bazı fiziksel rahatsızlıklara neden olduklarıda bilinmektedir.

Sayik olmak sorumluluktur
Sayik adayıysanız dikkat etmeniz gereken bir çok husus var çünkü sayik olduğunuzda şeytan ile savaş halinde oluyorsunuz. Nefis terbiyesi çok önemlidir. Sayik iseniz kadın para ve benzeri şeylere zaafınız olmamalı ilminizi Allah rızası için yapmalısınız. Eğer nefsinize sahip çıkmaz kadınlarla birliktelik yaşarsanız bir gün tacizci hoca diye gündem olmanız mümkün. Nefsinize yenik düşerseniz şeytanın maskarası olabilirsiniz bu nedenle takva ve ihlas bu işte önemlidir. Bazen şeytanlar tarafındanda iftiraya uğrayabilirsiniz buda şeytanın kurmuş olduğu tuzaklardandır. Çünkü normal şeytan kadar insi şeytanlarda var.

İnsi Şeytan nedir ?
Günahlara iyice dalmış tamamen şeytanlık peşinde koşan insanlardan bahsediyorum bu tür insanlar genelde dini bir şey gördüğünde aşağılar hatta çok fazla gerginleşirler, iradelerinin zayıfladığını anlamadan insi şeytan haline gelebilirler bunların saldırılarına karşıda Allaha sığınmalı ve takvalı olmalıyız.

Sayik olmak isteyenler
Sayiklik ciddi ve sorumluluk gerektiren bir ilimdir. Şeytanlarla savaşmak kolay bir iş değildir, takvalı olmak gerekir, dünyaya düşkün olmamak gerekir. Sayik olmak demek iyiliğe sevk etmek demektir sayik iseniz çok ama çok daha takvalı yaşamanız gerekir çünkü şeytan hep sizin bir açığınızı kollar ve kalbinize fitne sokmayı dener. Gönüllü sayikler diye bir grup açtık sizde gönüllü sayik olmak istiyorsanız ücretsiz bir şekilde sayiklik eğitimi alabilir bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Reklam olmaması sebebiyle eğitim setini burda direkt paylaşmayacağım sorusu olanlar varsa konusnun altında belirtebilirler hepsini cevaplıyoruz.
Kitap Linki
Tevbei sayik
Şeytan Haritası
 

Evils

root@evils:~$
Administrator
Status
Messages
1,096
Joined
Sep 11, 2019
Reaction score
626
Points
8,800
Location
Lübeck
Trade Score: 0 / 0 / 0
SPAM MESAJ ATMAK YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, eline sağlık, ty, eyv vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler, tşk gibi!
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır.
  • Bilginizin olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır!
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar yasaklanacaktır!
  • Konulara spam mesaj atan görürseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!

  • Hesap Yükseltme butonundan hesabınızı yükselterek yeni üyelere özel kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz.

Users who are viewing this thread