FatalZ | Hack Forum - illegal Topluluk - Security Platform

FatalZ.ORG, Sınır Topraklarına Hoş geldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Kayıt Olun.

Visual Basic Nedir, Nasıl Açılır? Visual Basic İle Neler Yapılabilir?

FatalZ

Forumun Veliahtı
Forumun Veliahtı
Durum
Katılım
22 Eyl 2019
Mesajlar
0
Tepki Puanı
11
Puanlar
800
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
61b535e686b24526ec40c135.jpg


Visual basic kelimesi son zamanlarda oldukça fazla olarak karşılaşılmakta olan kelimelerden birisi olarak ifade edilebilir. Visual basic bir program olarak da ifade edilebilmektedir. Programlama dili ile ilgili olarak oldukça fazla tercih edilmektedir.

Visual Basic Nedir, Nasıl Açılır?

Visual basic oldukça fazla karşılaşılan bir kelime olma özelliğine sahiptir. En temel ifade şekli ile visual basic herkesin öğrenebileceği kolay bir programlama dili olarak da ifade edilebilir. Aynı zamanda visual basic oldukça kolay bir şekilde öğrenilebilen güvenilir bir programlama dili olarak ifade edilebilir. Visual basic geliştirici sekmesini kullanarak kolay bir şekilde açılabilmektedir.

Visual Basic İle Neler Yapılabilir?

Visual basic ile birçok farklı çalışmanın gerçekleştirilebileceğini söylemek mümkündür. Visual basic; özel tasarımlar geliştirmek, web uygulamaları tasarlamak, ticari programlar, özel tasarımlar, kullanıcı arabirimleri ve raporlama uygulamaları gibi oldukça geniş alanlarda kullanılabilecek bir program olarak ifade edilebilir. Visual basic hem çok fazla alanda kullanılabilmesi nedeniyle hem de oldukça kolay bir şekilde öğrenilebilen bir uygulama olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.

Devamını oku ...
 

Konuyu Kimler Görüntülüyor?