1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım yeni üye oldugum icin yorup yapamıyorum içeriği göremiyorm düzeltirmisiniz

'Yardım Odası - Help Room' forumunda mfia34 tarafından 23 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. mfia34

mfia34 New Member New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    yeni üye oldugum icin yorup yapamıyorum içeriği göremiyorm düzeltirmisiniz
    ,

2. SonkaoS

SonkaoS New Member New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Neyi düzelticekler? adamların amacı bu :D
    --- Mesajlar Birleştirildi ---
    Asıl merak ettiğim olay şu ben şimdi bu konuya 50 ayrı mesaj yazsam yorum hakkını alabilirmiyim
    Bu arada + 7 gün şartı var hani şimdi 50 değilde 100 mesaj atsam acaba bana bi kıyak yapabilirler mi ?
    Yemin ediyorum konunu hitledim. Daha ne isterki modlar
    Olaya bak adamlar bide aynı kişi taragından belirli süre içersinde atılan mesajlar fazla yer kaplamasın diye mesajları birleştirmişler. Yemin ediyorum takdir ettim helal olsun
    Yoo şuan farkettimki alttakilere üstekileri ekliyor bence çok mantıksız üstekini silip alttakine eklemesi gerekirdi...
    acaba zorlasam bu konuya 50 mesaj çıkar mı ?
    Modun biri görürde halime acır diye çırpıyorum işte naparsın. Umut fakirin ekmeği
    Bide ne uğraştırırsınızki insanları koyun şuraya preminium üyelik basalım parayı alalım. Nede vakimizi çalıyorsunuz
    Birrilerinin s.g ozaman ne yazdın bukadar dediğinide duyar gibiyim
    Naparsınız gençler işte can sıkıntısı korona derken evde bu hale geldik
    Ya modlar bi tiyo verin bak okadar uraşıyorum böyle oluyormu olmuyormu ? ona göre devam edicem
    Kaç mesaj oldu sayamadım. Okadar şey eklemişsiniz profile kaç mesaj oldugunu göstergelememişsiniz olmaz
    Yok arkadaş bence sitede mod yok

3. NUKE

NUKE NUKE Legendary

Alınan Beğeniler:
    112
    Web Sitesi:
    sitede zaten mod yok adminde kafasına göre takılıyor {8}{8}{8}

Satan00011000 bunu beğendi.
  4. MrX

MrX ~ʀ00ᴛ@ᴍʀx: ꜰ*ᴄᴋ ᴅʀᴇᴀᴍꜱ.. Legendary

Alınan Beğeniler:
    265
    https://fatalz.org/konular/fatalz-rutbe-sistemi.1390/ Burayı okursun. Fakat highlights Vereyim. "Foruma kayıt olan "Yeni Üyelerin" Hacking ve Warez kategorilerine mesaj atmaları engellendi. Buradaki konulara mesaj atmanız için foruma yararlı olabilecek "50 mesaj" açmanız gerekmekte. Ek olarak en az "7 günlük üye" olmanız gerekmekte"
    Yani new member olan kişiler foruma yeni üye olan kişiler konu sömürme ıvır zıvırının öne geçilebilmesi için böyle bir sistem getirildi. forumda mod yok bu arada Biz @NUKE ile yeteriz ;)

Satan00011000 ve NUKE bunu beğendi.
  5. NUKE

NUKE NUKE Legendary

Alınan Beğeniler:
    112
    Web Sitesi:
    ayn karşim biz aktif oluruz alexada 1 yaparız burayı

6. Evils

Evils root@evils:~$ Administrator

Alınan Beğeniler:
    494
    Web Sitesi:
    Bu kısıtlamaların olmasının sebebi çok kısaca iki tanesinden bahsedeyim; "örnek accounts kategorisine yorum atan biri 500x hesabı kendisinin almaması, hesapların çoğunu kendimiz elde ediyoruz tek bir kişiye gitmesini istemiyoruz.. Mesaj atmaya gelecek olursak işini görüp çıkan çok var forumda. Foruma kalıcı olmasını sağlamak istiyorum ek olarak mesaj birleştirme spam olmaması ve mesaj sayısı kasılmaması için."

Bu arada tüyo basit; "illa ki hacking, warez ile alakalı konu açacaksınız diye bir şey yok.. Diğer kategorilere bi göz at derim :)"

Premium üyelikde var bu arada.. Almak isteyen mesaj atabilir tek forum işleri ile uğraşmadığım için müsait olamıyorum. XenForo entegreli ödeme sistemi yapıyorum geldiğinde gerekirse kendin satın alabilirsin iyi forumlar.
    ben forumda olmasamda olan biteni görüyorum gardaşım {12}

NUKE bunu beğendi.
  7. NUKE

NUKE NUKE Legendary

Alınan Beğeniler:
    112
    Web Sitesi:
    biliyorum knk aktifsin fakat pasif görünuyorsn

Evils bunu beğendi.
  8. salihxwx

salihxwx New Member New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    bende diyorum
    neden yorum
    yapamiyorum hey allahim ya

9. Shidolin

Shidolin Elite Member Elite Member

Alınan Beğeniler:
    252
    Malum insanlar bedavadan beleşçilik yapıp her bir şeyden , bizim emeklerimizin olduğu herşeyden faydalanmasın diye. Emek versinler ki hak etsinler diye yapılmış birşey. Kazan kazan ilişkisi emek ver ki karşılığını al. :D

Satan00011000 bunu beğendi.
  10. miro

miro New Member New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Neyi düzelticekler? adamların amacı bu :D
    Asıl merak ettiğim olay şu ben şimdi bu konuya 50 ayrı mesaj yazsam yorum hakkını alabilirmiyim
    Bu arada + 7 gün şartı var hani şimdi 50 değilde 100 mesaj atsam acaba bana bi kıyak yapabilirler mi ?
    Yemin ediyorum konunu hitledim. Daha ne isterki modlar
    Olaya bak adamlar bide aynı kişi taragından belirli süre içersinde atılan mesajlar fazla yer kaplamasın diye mesajları birleştirmişler. Yemin ediyorum takdir ettim helal olsun
    Yoo şuan farkettimki alttakilere üstekileri ekliyor bence çok mantıksız üstekini silip alttakine eklemesi gerekirdi...
    acaba zorlasam bu konuya 50 mesaj çıkar mı ?
    Modun biri görürde halime acır diye çırpıyorum işte naparsın. Umut fakirin ekmeği
    Bide ne uğraştırırsınızki insanları koyun şuraya preminium üyelik basalım parayı alalım. Nede vakimizi çalıyorsunuz
    Birrilerinin s.g ozaman ne yazdın bukadar dediğinide duyar gibiyim
    Naparsınız gençler işte can sıkıntısı korona derken evde bu hale geldik
    Ya modlar bi tiyo verin bak okadar uraşıyorum böyle oluyormu olmuyormu ? ona göre devam edicem
    Kaç mesaj oldu sayamadım. Okadar şey eklemişsiniz profile kaç mesaj oldugunu göstergelememişsiniz olmaz
    Yok arkadaş bence sitede mod yok
    Bu kısıtlamaların olmasının sebebi çok kısaca iki tanesinden bahsedeyim; "örnek accounts kategorisine yorum atan biri 500x hesabı kendisinin almaması, hesapların çoğunu kendimiz elde ediyoruz tek bir kişiye gitmesini istemiyoruz.. Mesaj atmaya gelecek olursak işini görüp çıkan çok var forumda. Foruma kalıcı olmasını sağlamak istiyorum ek olarak mesaj birleştirme spam olmaması ve mesaj sayısı kasılmaması için."

Bu arada tüyo basit; "illa ki hacking, warez ile alakalı konu açacaksınız diye bir şey yok.. Diğer kategorilere bi göz at derim :)"

Premium üyelikde var bu arada.. Almak isteyen mesaj atabilir tek forum işleri ile uğraşmadığım için müsait olamıyorum. XenForo entegreli ödeme sistemi yapıyorum geldiğinde gerekirse kendin satın alabilirsin iyi forumlar.